Запорожье, чт, 4 апреля 2019г., 19:00

ДК «Днепроспецсталь»

290-650 грн.

Чт, 4 Апреля, 19:00

Купить билеты на концерт Сергей Притула. Юмор-шоу «Варьяты» в Запорожье можно любым удобным для Вас способом: банковской картой VISA/MasterCard, WebMoney, наличными — через платежные терминалы или в театральных кассах в Запорожье, а также заказать билет с доставкой через нашу курьерскую службу.

Вар’яти-шоу — це не просто талановиті гумористи і співочі актори, кожна репліка і навіть жест яких миттєво викликають хвилю сміху у залі, вони — справжні улюбленці публіки. За майже шість років існування Вар’яти-шоу всім довели, що україномовний гумор — це гумор найвищого ґатунку!

«Ми просто намагаємося показати більшості наших глядачів, що сучасний український гумор конкурентоспроможний! – розповідає очільник шоу, телеведучий Сергій Притула. – І якщо хтось вважає, що на наші концерти ходить тільки україномовна публіка, то він помиляється. Для того, щоб сміятися з україномовного гумору, не обов’язково бути носієм української мови, досить її просто розуміти. Тому що коли людина сміється, то останнє, про що вона подумає: «А якою мовою мене тільки що розсмішили?!»

Вар’яти практично не жартують про політику. У їхніх номерах немає матів і жартів нижче пояса – лише теми з нашого життя. «Відносини між чоловіком та дружиною, зятем і тещею, колегами по роботі, вчителем та учнем – нетлінні. А жарти про політику… Політик сьогодні є, завтра – немає. А відносини – вони вічні!», – говорить Сергій Притула і додає: «Дві години якісного гумору – гарантую!»

Купить билет можно тут.